Наші контакти

Хочете круте анімаційне відео,
але не знаете з чого почати?

Залиште заявку І отримаєте безкоштовну консультацію

1 2 3

Нас запитують:

Чи можлива робота з Вами за бартером?

Звичайно, якщо Ваша пропозиція виявиться рівноцінною нашій, тоді ми із задоволенням співпрацюємо з Вами на умовах бартеру.

Ви маєте партнерські програми?

Ми пропонуємо всім зацікавленим компаніям та приватним особам вигідні умови співпраці. Ви отримуєте відсоток від кожного замовлення, яке здійснює клієнт, який звернувся до нас за Вашої рекомендації. Розмір винагороди залежить від вартості та складності відеоролика та зазвичай становить 10-15% від загальної вартості проекту.
Також ми відкриті до спільних партнерських проєктів.

Як розібратися у цінах на анімаційні ролики?

На ринку анімації можна зустріти безліч пропозицій, ціни на які дуже відрізняються. Давайте розберемося!

Дешеві пропозиції (до 300 дол. за ролик), як правило, надходять від фрилансерів, які весь процес відеовиробництва покладають на себе, і добре, якщо все-таки справляються, а ось про ефективність таких відео доводиться лише здогадуватися. Витрати в цьому випадку скорочуються за рахунок одного виконавця, так званої людини-оркестру – він Вам і сценарист, і художник, і відеодизайнер, і навіть диктор в одній особі. Звичайно, про будь-які гарантії та офіційні договори відразу ж забудьте.
Ще більш бюджетний варіант можуть пропонувати аматори, які використовують шаблонні ілюстрації і конструктори, це, як правило, спрощена 2Д анімація. Можливо, не найжахливіший варіант, але будьте готові до того, що ці ілюстрації неодноразово ще побачите на просторах Інтернету в чужих роликах.
Поважаючі Вас і звичайно ж себе професіонали, ніколи не будуть використовувати шаблони. Над створенням Вашого унікального ролика буде працювати ціла команда фахівців своєї галузі, щоб створити інструмент, що відповідає саме Вашим завданням. Це авторська анімація 2D (від 800 дол за хвилину на ринку) або видовищна 3D анімація (в середньому від 1200 дол), в яких використовується якісна авторська графіка (всі ілюстрації і персонажі створюються з нуля), застосовуються складні трансформації та відеоефекти з урахуванням сучасних тенденцій відеодизайна. Однак це лише видима частина айсбергу. Робота над Вашим проектом починається ще до того, як він потрапить до художника. Професійний маркетолог повинен вивчити Вашу нішу, Вашу цільову аудиторію, для того щоб сценарист написав сценарій, що продає, і талановито запаковав зміст у цікаві образи. Також необхідно врахувати багато інших непомітних на перший погляд, але вкрай важливих нюансів. Створення професійного відеоролика – це складний, трудомісткий та ресурсовитратний процес, над яким працюють від 5 до 15 фахівців, цим і пояснюється ціноутворення на дану послугу.

Як розраховується вартість відео?

Формування бюджету кожного проекту має індивідуальний характер, при цьому важливо враховувати ряд певних чинників. При цьому ми завжди готові запропонувати оптимальне рішення, виходячи з виділеного Вами бюджету та Ваших завдань.

Основні фактори, що впливають на вартість ролика:

- Технічна складність реалізації (відноситься до будь-якого виду анімації).
Наприклад, створення 3Д анімації складніше, ніж 2Д. Також цілком очевидно, що створення повноцінної 3Д моделі літака більш складний процес, ніж створення 3Д моделі гарбуза.

Складність Вашого проекту ми обговорюємо з Вами та підбираємо оптимальний варіант виходячи з Ваших завдань, побажань та можливостей.

- Тривалість відео. Від цього залежить обсяг роботи нашої команди. Чим триваліше відео, тим більше зусиль та ресурсів ми витрачаємо для його створення. Оптимальний хронометраж ми також обговорюємо разом із Вами.

- Терміни реалізації. За наших звичайних термінів реалізації проекту, цей фактор зовсім не впливає на ціноутворення, але якщо у Вас дедлайн, що горить, і ролик потрібен «на вчора», то ми готові Вас врятувати!:) Нам доведеться перерозподілити пріоритети нашої команди спеціально під Ваш проект, і працювати навіть уночі, щоб максимально швидко вирішити Ваше завдання. Однак будьте готові платити за це щонайменше вдвічі більше. Ми поважаємо Ваші бізнес-процеси, з розумінням ставимося до термінових замовлень, і сподіваємося, що Ви також поважатимете нашу працю.

- Індивідуальні побажання. Наприклад, Вам потрібен ролик кількома мовами, тоді це вплине на ціну у бік її збільшення, проте Вам не доведеться платити за версію іншою мовою як за окремий ролик, що залишається вигідним для Вас. Або Ви захочете окрім готового ролика викупити сам проект, наприклад, Adobe After Effects, тоді будьте готові до того, що вартість зросте як мінімум у 3 рази.

Чи можливе багатоголосне озвучення?

Без проблем! Наші диктори талановито прочитають текст за ролями.

Чи можна зробити озвучку іншою мовою?

Звичайно! Ми маємо велику базу дикторів носіїв різних мов світу. Ми зможемо підібрати ідеальний голос для Вашого ролика на будь-якій мові (чоловічий, жіночий, дитячий).